Zwycięstwa i sukcesy zawodników

LKTS Luvena Luboń!

Zwycięstwo Julii Gładysz

w Mini Olympic Games 2017

Eliminacje Wojewódzkie Mini Olympic Games (Mistrzostwa Wielkopolski do lat 12) 2017. Promocję z zawodów wojewódzkich uzyskały 4 najlepsze zawodniczki i 4 zawodników. W rywalizacji dziewcząt triumfowała Julia Gładysz, a drugie miejsce, w zmaganiach chłopców, zajął Damian Pyśk, natomiast piąty był Filip Borowiak, a\ dziewiąty Kacper Zrol.

Julia i Damian awansowali do turnieju finałowego Mini Olympic Games (Mistrzostwa Polski do lat 12), które odbędą się w Warszawie. Serdecznie gratulujemy.

w I Grand Prix Wielkopolski Żaków

W niedzielę, 8 października 2017 roku, w Poznaniu rozegrane zostały zawody dla najmłodszych zawodniczek i zawodników Wielkopolski, w tenisie stołowym. Po raz kolejny zainteresowanie turniejem było bardzo duże. Wzięło w nim udział blisko 60 zawodniczek i zawodników z Wielkopolski. W 1. Grand Prix Wielkopolski Żaków uczestniczyli reprezentanci LKTS Luvena Luboń. Kacper Zrol zajął 5miejsce. LKTS Luvena Luboń reprezentował także: Bartek Sułek (21 miejsce). Nasi najmłodsi tenisiści rywalizowali ze starszymi zawodnikami. Kacper to aktualny Mistrz Wielkopolski Skrzatów, a Bartek wygrał 1. Grand Prix Wielkopolski Skrzatów 2017.

Gra naszych reprezentantów bardzo cieszy, pokazali waleczność i duże zaangażowanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że rywalizowali z bardziej doświadczonymi zawodnikami. Nasi zawodnicy prezentują się coraz lepiej i nabierają niezbędnego doświadczenia.