<powrót zakladka

Zuzanna Sułek i Damian Pyśk srebrnymi medalistami Mistrzostw Polski Krajowego Zrzeszenia

Ludowych Zespołów Sportowych

W dniach 16 – 17 czerwca 2018 r. w Brzegu Dolnym, na zakończenie sezonu rozgrywkowego 2017/2018, rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych, w których rywalizowało ponad 150 zawodników. W pięknej Hali Widowiskowo- Sportowej w Brzegu Dolnym rywalizowali najlepsi zawodnicy w Polsce medaliści Mistrzostw Polski, zawodów Grand Prix Polski oraz reprezentanci Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów. Nasi reprezentanci zaprezentowali się dobrze, przy odrobinie szczęścia mogli zająć nawet najwyższe pozycje. W turnieju Lubonianie pokonali kilku wyżej notowanych zawodników. Zaprezentowali bardzo wysoki poziom sportowy, włożyli w grę mnóstwo serca oraz wysiłku. Impreza zakończyła się wielkim sukcesem LKTS Luboń, który zajął w klasyfikacji klubowej najlepsze w historii, 3. miejsce, a Wielkopolska okazała się najlepszym województwem. Sklasyfikowano 57 klubów. W turnieju uczestniczyli: Zuzanna Sułek, Weronika Dombka, Julia Gładysz, Anita Chudy, Maja Zielińska, Damian Pyśk i Patryk Pyśk. Srebrne medale wywalczyli: Zuzanna Sułek i Damian Pyśk. Na miejscu 4. sklasyfikowani zostali: Julia Gładysz i Patryk Pyśk.