<powrót zakladka

Tenisistka stołowa Zuzanna Sułek zdobyła

brązowy medal na Mistrzostwach Polski!

W Białymstoku, w dniach 24 i 25 czerwca 2017 r. rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. Dwudniowe zawody, w których rywalizowało 167 zawodników, kończyły sezon rozgrywkowy 2016/2017. W pięknej Hali Widowiskowo- Sportowej rywalizowali najlepsi zawodnicy w Polsce, medaliści Mistrzostw Polski, zawodów Grand Prix Polski oraz reprezentanci Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów. Impreza zakończyła się wielkim sukcesem lubońskiej zawodniczki LKTS, Zuzanny Sułek, która zajęła 3. Miejsce, po bardzo dobrej grze. W turnieju prócz niej LKTS reprezentowali także: Julia Gładysz, Anita Chudy i Maciej Wiśniewski. Nasi reprezentanci zaprezentowali się dobrze, przy odrobinie szczęścia mogli zająć wyższe pozycję. Ważne, że jest zebrany materiał podsumowujący turniej i zostaną wyciągnięte wnioski na przyszłość, gdyż kluczowe jest dalsze doskonalenie umiejętność poprzez treningi. W turnieju Lubonianie pokonali kilku wyżej notowanych zawodników. Zaprezentowali bardzo wysoki poziom sportowy, włożyli w grę mnóstwo serca oraz wysiłku. W klasyfikacji województw Wielkopolska zajęła 4. miejsce. Sklasyfikowano 53 kluby.