Pierwsze ważne sukcesy zawodników LKTS

w roku 2018!

1 miejsce Bartka Sułka zawodnika LKTS

w 3. Grand Prix Wielkopolski Skrzatów!

W niedzielę, 7 stycznia 2018 r. w Poznaniu, rozegrane zostały zawody dla najmłodszych zawodniczek i zawodników Wielkopolski w tenisie stołowym. W turnieju wzięło udział 13 reprezentantów klubów z Wielkopolski. LKTS Luvena Luboń reprezentowali najmłodsi wychowankowie klubu, Bartek Sułek i Adam Jakubowicz, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Luboniu, obecnie trenujący pod okiem trenera Adama Adamczyka. Wielkie gratulację dla Bartka Sułka. Bartek wygrał zawody prezentując bardzo dobrą grę. Adam, trenujący krócej, tym razem zakończył turniej na 4. pozycji. Trzeba dodać, że wcześniej Bartek wygrał pierwsze Grand Prix, a Adam był na drugim Grand Prix brązowym medalistą.

Wyniki

Skrzaci (startowało 13 zawodników)

1. Bartosz Sułek

4. Adam Jakubowicz

SUKCESY W 3 GRAND PRIX WIELKOPOLSKI

JUNIOREK I JUNIORÓW 2018

7 stycznia 2018 r. w Poznaniu rozegrano III Grand Prix Wielkopolski Juniorek i Juniorów z udziałem 73 uczestników (28 juniorek i 45 juniorów). Zawody były przepustką do 3. Grand Prix Polski, które w dniach od 23 do 25 lutego odbędzie się w Łomży. Po dwóch najlepszych zawodników z kategorii dziewcząt i chłopców kwalifikowało się dalej. LKTS Luvena Luboń reprezentowało 14 zawodników. Wśród juniorek pierwsze trzy miejsca zajęły reprezentantki LKTS Luvena Luboń. Awans na zawody ogólnopolskie wywalczyły: Maja Zielińska i Anita Chudy. 3 miejsce wywalczyła Zuzanna Sułek (kadetka), a na 5 pozycji sklasyfikowana została Weronika Dombka (kadetka).