<powrót zakladka

Pierwsze i trzecie miejsce lubońskich tenisistów stołowych w Grand Prix Wielkopolski Żaków !

W niedzielę, 30 września 2018 roku w Poznaniu, rozegrane zostały zawody dla najmłodszych zawodniczek i zawodników Wielkopolski w tenisie stołowym. Po raz kolejny zainteresowanie turniejem było bardzo duże. W 1. Grand Prix Wielkopolski Żaków uczestniczyli reprezentanci LKTS Luvena Luboń. Były to eliminacje do I Grand Prix Polski Żaków z których to tylko zwycięzca uzyskuje bezpośredni awans na te zawody. Pierwsze miejsce i awans na Grand Prix Polski wywalczył Kacper Zrol. Brązowy medal wywalczył Bartek Sułek. 8 miejsce wywalczył Adam Jakubowicz. Gra naszych reprezentantów bardzo cieszy. Jest to największy sukces zawodników LKTS Luboń w kategorii żaków podczas zawodów w Wielkopolsce. Nasi zawodnicy prezentują się coraz lepiej i nabierają niezbędnego doświadczenia. Zawodnicy LKTS Luvena Luboń pokazali waleczność i duże zaangażowanie. I Grand Prix Polski Żaków odbędzie się w Zielonej Górze w dniach 19-21. 10. 2018 r. Życzymy powodzenia w następnych turniejach