REKLAMA
<powrót zakladka

 

Luboński Klub Tenisa Stołowego

podsumowuje rok 2019

 

W minionym roku nasi zawodnicy zdobyli dwa medale na Mistrzostwach Polski: brązowy Mistrzostw Polski Młodziczek Patrycja Frelich w grze deblowej i brązowy medal drużyna młodzików (Damian Pyśk, Filip Borowiak) w Mistrzostwach Polski Młodzików. Był to 12 i 13 medal Mistrzostw Polski w 12-letniej historii naszego klubu. Awans do I ligi kobiet w roku 2019 wywalczył młody zespół LKTS Luvena II Luboń. Drużyna LKTS Luvena I Luboń będąc beniaminkiem zajęła 6 miejsce i pewnie utrzymała się w I lidze kobiet. W 2 lidze rywalizuję męski zespół LKTS Luvena Luboń. W 2019 roku LKTS okazał się najlepszym klubem w Wielkopolsce, w klasyfikacji ogólnej klubów WZTS. W 2019 roku odbywały się w hali LOSiR w Luboniu 3 Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów.

Medale Mistrzostw Wielkopolski

Złote: Zuzanna Sułek (seniorki – singiel) Paulina Nowacka (seniorki – debel) Anita Chudy (seniorki – debel) Anita Chudy (młodzieżówki – singiel) Patrycja Frelich (młodziczki – singiel) Damian Pyśk (młodzicy – singiel) Filip Borowiak (młodzicy – drużyna) Damian Pyśk (młodzicy – drużyna) Zuzanna Sułek (juniorki – singiel) Zuzanna Sułek (juniorki – drużyna) Kinga Rogalka (juniorki – drużyna) Natalia Piechota (juniorki – drużyna) Wiktoria Frelich (juniorki – drużyna) Julia Gładysz (kadetki - singiel) Kacper Zrol (żacy - singiel)

Srebrne: Paulina Nowacka (seniorki – singiel) Zuzanna Woźniak (seniorki – debel) Zuzanna Sułek (seniorki - debel) Zuzanna Sułek (seniorki - mikst)  Maciej Wiśniewski (seniorzy – mikst) Patrycja Frelich (młodziczki – drużyna) Julia Adamczyk (młodziczki – drużyna) Bartek Sułek (młodzicy – drużyna) Kacper Zrol (młodzicy – drużyna) Mateusz Grajczyński (młodzicy – drużyna)

Brązowe: Anita Chudy (seniorki – singiel) Kinga Rogalka (seniorki – debel) Maciej Wiśniewski (seniorzy – debel)  Paulina Nowacka (seniorki – mikst) Anita Chudy (seniorki – mikst) Bartek Sułek (żacy - singiel)

1 miejsce w Pucharze Polski Kobiet edycji województwa wielkopolskiego

3 miejsce w Pucharze Polski Mężczyzn edycji województwa wielkopolskiego

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Damian Pyśk: 2 miejsce (singiel), 3 miejsce (debel);

Filip Borowiak: 3 miejsce (singiel), 3 miejsce (debel);

Patrycja Frelich: 5-8 miejsce (singiel), 5-8 miejsce (debel);

Kacper Zrol: 5-8 miejsce (debel),

Klubowa 2 miejsce LKTS Luboń

Zuzanna Sułek zajęła 3 miejsce w kategorii seniorek w Ogólnopolskim Memoriale im. Jarosława Maćkowiaka.

II Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS w Luboniu

Żacy: 1 miejsce Bartek Sułek;

Młodziczki: 1 miejsce Patrycja Frelich;

Młodzicy: 2 miejsce Kacper Zrol;

Kadeci: 2 miejsce Damian Pyśk.

Grand Prix Wielkopolski

Zuzanna Sułek

Seniorki III - 1 miejsce   I – 2 miejsce II - 1 miejsce

Anita Chudy

Seniorki III – 3 miejsce I – 1 miejsce II - 2 miejsce

Maja Zielińska

Juniorki III – 3 miejsce

Natasza Adamczyk

Skrzatki III – 3 miejsce

Żaczki I – 3 miejsce II - 3 miejsce

Damian Pyśk

Kadeci III – 3 miejsce I – 1 miejsce II – 1 miejsce

Juniorzy II - 3 miejsce

Kacper Zrol

Żacy III – 1 miejsce

Bartek Sułek

Żacy III – 2 miejsce

Julia Gładysz

Juniorki I – 2 miejsce

Patrycja Frelich

Kadetki II – 2 miejsce

Natalia Piechota

Juniorki II – 3 miejsce

Wiktor Frelich

Skrzaci II - 3 miejsce

Mistrzostw Wielkopolski Zrzeszenia LZS

Juniorki: 1 miejsce Maja ZIELIŃSKA,  3 miejsce Natalia PIECHOTA

Kadetki: 1 miejsce Julia GŁADYSZ

Młodzicy: 1 miejsce Damian PYŚK

Seniorzy: 1 miejsce Maciej WIŚNIEWSKI

Seniorki: 1 miejsce Anita CHUDY

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących  

Grzegorz Nowak 3 miejsce singiel, 2 miejsce debel, 3 miejsce mikst

Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS  2019

Młodzieżówki 7-8 miejsce Anita CHUDY

Juniorki 9-12 miejsce Natalia PIECHOTA

Juniorki 9-12 miejsce Maja  ZIELIŃSKA

 Kadetki 3 miejsce Julia  GŁADYSZ

Młodzicy 2 miejsce Damian PYŚK

Klasyfikacja klubów

5 miejsce LKTS Luboń

Wielkopolskie Turniej TOP 8:

JUNIORKI: 1 miejsce Zuzanna SUŁEK, 2 miejsce Natalia PIECHOTA;

KADETKI: 1 miejsce Julia GŁADYSZ;

MŁODZICZKI: 1 miejsce Patrycja FRELICH;

ŻACY: 2 miejsce Bartek SUŁEK.

2 Grand Prix Polski Żaczek i Żaków

57-64 Kacper ZROL

3 Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów

17-20 Paulina NOWACKA

29-32 Zuzanna SUŁEK

3 Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików

Młodziczki

25-32 Patrycja FRELICH

Młodzicy

21-24 Damian PYŚK

49-56 Filip BOROWIAK

87 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek

Gra pojedyncza

9-16 Paulina NOWACKA

33-48 Zuzanna SUŁEK

Gra podwójna

5-8 Paulina NOWACKA 

Gra mieszana

9-16 Paulina NOWACKA

3 Grand Prix Polski Juniorek

17 Zuzanna SUŁEK

31 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Krosno

Gra pojedyncza

9-16 Anita CHUDY

Gra podwójna

9-16 

Anita CHUDY

Drużynowo 9-12 Wielkopolskie Anita CHUDY

Gra mieszana

17-32 Anita CHUDY

3 Grand Prix Polski Żaków 

33-40 Kacper ZROL

57-64 Bartosz SUŁEK

26 Mistrzostwa Polski Młodziczek i  Młodzików

Gra pojedyncza

33-48 Patrycja FRELICH

9-16 Damian PYŚK

Gra podwójna

3-4 Patrycja FRELICH

Gra podwójna

9-16 Damian PYŚK

Turniej drużynowy

3-4 LKTS LUVENA Luboń

Damian PYŚK Filip BOROWIAK

Mistrzostwa Polski Juniorek

Gra pojedyncza

9-16 Zuzanna SUŁEK 

49-64 Kinga ROGALKA 

49-64 Natalia PIECHOTA

Gra podwójna

9-16 Zuzanna  SUŁEK

17-32 Kinga ROGALKA

17-32 Natalia PIECHOTA 

Turniej drużynowy

9-12 LKTS LUVENA Luboń

(Zuzanna SUŁEK, Kinga ROGALKA, Natalia PIECHOTA, Wiktoria FRELICH)

Gra mieszana

9-16 Zuzanna SUŁEK 

33-64 Kinga ROGALKA 

33-64 Natalia PIECHOTA 

Mistrzostwa Polski Kadetek

Gra pojedyncza

33-48 Julia GŁADYSZ 

Gra podwójna

17-32 Julia GŁADYSZ

Gra mieszana

33-64  Julia GŁADYSZ

Mistrzostwa Polski Żaków

Gra pojedyncza 

17-32 Kacper ZROL

49-64 Bartosz SUŁEK

Gra podwójna

17-32 Kacper ZROL  Bartosz SUŁEK

1 Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów

 25-28 Paulina NOWACKA

37-40 Anita CHUDY

1 Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów

Kadetki

9-12 Julia GŁADYSZ

Kadeci

25-32 Damian PYŚK

1 Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików

Młodziczki

9-12 Patrycja FRELICH  

Młodzicy

33-40 Kacper ZROL

1 Grand Prix Polski Żaczek i Żaków

Żaczki

49-56 Natasza ADAMCZYK 

Żacy

25-32 Bartosz SUŁEK 

1 Grand Prix Polski Juniorek

3-4 Zuzanna SUŁEK  

2 Grand Prix Polski Seniorek

13-16 Paulina NOWACKA

29-32 Zuzanna SUŁEK

2 Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów

Kadetki

13-16 Julia GŁADYSZ

41-48 Patrycja FRELICH

Kadeci

25-32 Damian PYŚK 

 49-56 Filip  BOROWIAK

2 Grand Prix Polski Juniorek

17-24 Zuzanna SUŁEK

2 Grand Prix Polski Młodziczek

17-24 Patrycja FRELICH

 

Info LKTS  /autor tekstu Piotr Ciszak/

 
                                                                                    <powrót zakladka